Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.154,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 24154.82 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 48Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013u Bt47Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.427,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 25427.62 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 48GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT47Satıcı: BT Teknoloji
25.955,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 25955.70 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 48GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT47Satıcı: BT TEKNOLOJİ
26.420,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 26420.58 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 48GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013U BT47Satıcı: BT Teknoloji
26.959,24 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 26969.24