Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
22.484,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 22484.97 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 8 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013u Bt49Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.805,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23805.10 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 8 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT49Satıcı: BT Teknoloji
24.447,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 24447.93 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 8 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013U BT49Satıcı: BT Teknoloji
25.238,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 25248 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 8 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT49Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.764,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 25764.29