Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
25.906,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 25906.12 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 48Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013u Bt54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
27.129,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27129.29 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 48GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT54Satıcı: BT Teknoloji
27.693,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 27693.52 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 48GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
28.189,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 28189.72 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 48GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013U BT54Satıcı: BT Teknoloji
28.764,45 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 28774.45