Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 24GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
49.327,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 49337.02
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 24Gb Ram 512Gb Ssd 15.6'' Fhd W11Pro I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
49.376,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 49376.73
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 24GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
50.258,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 50258.46
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 24GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD Win11 Pro + Per4 Çanta I35201013UP153
Satıcı: Per4mance
51.429,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 51429.56
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK