Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
24.331,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 24331.99 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 40Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro I35201013u Bt67Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.118,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 25118.63 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro I35201013U BT67Satıcı: BT Teknoloji
25.139,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 25139.20 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro I35201013U BT67Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.589,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 25589.36 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro I35201013U BT67Satıcı: BT Teknoloji
25.951,68 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 25961.68