Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 24GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
54.104,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 sn önce
1 54114.61
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 24Gb Ram 1Tb Ssd 15.6'' Fhd W11Pro I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
54.159,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 54159.13
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 24GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
55.126,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 55126.26
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 24GB RAM 1TB SSD 15.6" FHD Win11 Pro + Per4 Çanta I35201013UP154
Satıcı: Per4mance
56.588,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 56588.40
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK