Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
27.611,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 27611.54 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 i7-1255U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar-CNT010Satıcı: teknoraks
28.111,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 28111.29 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 i7-1255U 64GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT010Satıcı: Teknoraks
28.271,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 28271.04 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 i7-1255U 64GB 1TBSSD 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT010Satıcı: Teknoraks
28.609,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28619 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 i7-1255U 64GB 1TBSSD 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT T29574ISatıcı: Teknoraks
28.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 28899.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 Intel Core i7-1255U 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT010 ÇantaSatıcı: Teknoraks
29.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 29449.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U09 I7-1255U 64GB 1tbssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYAR-CNT010Satıcı: teknoraks
29.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 29909