Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Inspiron 3520 I35201013u13 I7-1255U 32Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir Bılgısayar-Cnt014
Satıcı: Ensarbilişim
46.794,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 46794.10
Dell Inspiron 3520 I35201013U13 I7-1255U 32GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT014
Satıcı: ETDBilgisayar | 1 yorum
47.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 47999.99
Dell Inspiron 3520 I35201013U13 I7-1255U 32GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYAR-CNT014
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 48999.00
DELL Inspiron 3520 I35201013U13 I7-1255U 32GB 512SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir BILGISAYA Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 48999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK