Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
27.000,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 27000.02 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 i7-1255U 64 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar-CNT015Satıcı: teknoraks
27.435,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 27435.79 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 i7-1255U 64GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
27.647,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 27647.04 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 i7-1255U 64GB 512SSD 15.6\" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
27.984,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27994 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 i7-1255U 64GB 512SSD 15.6" FullHD W11P Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
28.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
5 28249.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 Intel Core i7-1255U 15.6" 64 GB RAM 512 GB SSD FHD W11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT015Satıcı: Teknoraks
28.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 28799.00 Dell Inspiron 3520 I35201013U14 I7-1255U 64GB 512SSD 15.6" Fullhd W11P Taşınabilir BILGISAYAR-CNT015Satıcı: teknoraks
29.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 29209