Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
22.507,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 22507.51 Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 16 Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013u Bt43Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.855,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 22855.34 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT43Satıcı: BT Teknoloji
23.328,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 23328.76 Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home I35201013U BT43Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.746,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 23746.29 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7-1255U 16 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home I35201013U BT43Satıcı: BT Teknoloji
24.082,54 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 24092.54 Dell Inspiron 3520 Intel Core I7 1255U 16GB 1tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar I35201013UA30Satıcı: SANALDESTEK | 4 yorum
25.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 25309