Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 32GB RAM 4TB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
79.494,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 79504.07
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 32Gb Ram 4Tb Ssd 15.6'' Fhd W11Pro I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
79.574,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 79574.17
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 32GB RAM 4TB SSD 15.6'' FHD W11PRO I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
81.758,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 81758.04
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 32GB RAM 4TB SSD 15.6" FHD Win11 Pro + Per4 Çanta I35201013UP161
Satıcı: Per4mance
84.003,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 84003.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK