Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 40GB RAM 4TB SSD 15.6'' FHD W11HOME I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
77.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 77149.06
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 40Gb Ram 4Tb Ssd 15.6'' Fhd Fdos I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
77.216,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 77216.77
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 40GB RAM 4TB SSD 15.6'' FHD FDOS I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
79.232,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 79232.25
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 40GB RAM 4TB SSD 15.6" FHD FreeDOS + Per4 Çanta I35201013UP71
Satıcı: Per4mance
84.027,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 84027.66
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK