Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Inspiron 15 3520 I35201014_U Laptop Fiyatları

Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" 120Hz Windows 11 Home I35201014_u Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

37.244,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 37244.10
Dell Inspiron 3520 Intel Core İ7-1255U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" 120Hz Ubuntu I35201014_u Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM SANAL

38.741,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 38741.90
Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Windows 11 Home I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 38999.00
DELL Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Windows 11 Home I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 38999.00
Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUMSANAL

39.039,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 39039.72
Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

39.927,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 39927.82
Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Ubuntu I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Kuantum

42.029,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 42029.28
Dell Inspiron 3520 Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6" 120Hz Windows 11 Home I35201014_U Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

43.008,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 43008.67

Dell Inspiron 15 3520 I35201014_U Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Inspiron 15 3520 I35201014_U Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Inspiron 15 3520 I35201014_U Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1255U
• İşlemci Temel Frekans 3.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.70 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri 720p
• Diğer Özellikler 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Inspiron 15 3520 I35201014_U Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.