Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
20.679,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 20679.96 Dell INSPIRON15 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 256GB SSD 15,6\" Fhd 120Hz WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200925+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
20.679,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20689 Dell INSPIRON15 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200925+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.559,95 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 21569.95 Dell INSPIRON15 3520 I5-1235U 32GB 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz W11HOME INS35202405200925+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21999.95 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 32gb 256GB Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Home INS35202405200925+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22009.95