Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
24.009,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 24019.98 Dell INSPIRON15 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2tb SSD 15,6\" Fhd 120Hz WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200928+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
25.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 25859 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 32gb 2tb Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200928+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.399,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26399.96 Dell INSPIRON15 3520 I5-1235U 32GB 2tb SSD 15,6" Fhd 120Hz W11HOME INS35202405200928+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
27.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 27499.95 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 32gb 2tb Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Home INS35202405200928+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 27509.95