Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
19.739,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 19749 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 8gb 256GB Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200933+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.159,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 20159.96 Dell INSPIRON15 3520 Intel Core I5-1235U 8gb 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200933+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.579,95 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 20589.95 Dell INSPIRON15 3520 I5-1235U 8gb 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz W11PRO INS35202405200933+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
20.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 20999.95 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 8gb 256GB Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Pro INS35202405200933+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 20999.95