Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
20.209,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 20219 Dell INSPIRON15 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200937+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.499,95 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 21509.95 Dell INSPIRON15 3520 I5-1235U 16GB 256GB SSD 15,6" Fhd 120Hz W11PRO INS35202405200937+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
21.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21499.95 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 16gb 256GB Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Pro INS35202405200937+ ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 21499.95 Dell Inspiron15 3520 İntel Core i5-1235U 16gb 256GB Ssd 15,6" Fhd 120Hz Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar INS35202405200937+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 21499.95