Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KuantumSanal
15.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 15199.00 Dell Inspiron 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Linux Siyah Dizüstü BilgisayarSatıcı: Trendyol | 4 yorum
14.999,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 15009 Dell Inspiron 3520 Intel Core I5 1235U 16GB 512GB SSD Ubuntu 15.6" Fhd 120Hz Taşınabilir BILGISAYAR/S16S - SiyahSatıcı: ÖNER İLETİŞİM
16.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 16510 Dell Inspiron 3520 Intel Core i5 1235U 16GB 512GB SSD Ubuntu 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar I35201012U001Satıcı: OZGÜNCELL MARKETİM
16.780,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 16790 Dell Inspiron 3520 I35202011U İ5-1235U 16GB Ram 512GB SSD 15.6 inç Ubuntu NotebookSatıcı: Kuantum Sanal
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 16999.00 Dell Inspiron 3520 I35202011U İ5-1235U 16GB Ram 512GB SSD 15.6 inç Ubuntu Notebook 17.067,00 TL + Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 17077 Dell Inspiron 3520 I35202011u I5-1235U 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 İnc Ubuntu NotebookSatıcı: KUANTUM SANAL
17.163,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
7 17163.57