Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3530 I35301018TU i7-1335U 16 GB 1 TB 15.6" Ubuntu Touch Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
36.566,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 36566.00
Dell Inspiron 3530 I35301018TU i7-1335U 16 GB 1 TB 15.6" Ubuntu Touch Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Denizlibilgisayar
37.590,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 37590.60
Dell Inspiron 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6 FHD Touch Ubuntu I35301018TU Satıcı: penguenbilgisayar
41.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 41800.00
Dell Inspıron 3530 Por I7 1355U 16GB 1tb 15.6 Ubuntu I35301018TU Taşınabilir bilgisayar - Koyu Gri
Satıcı: Paye Teknoloji | 2 yorum
42.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 42890.00
Dell Inspıron 3530 Por I7 1355U 16GB 1tb 15.6 Ubuntu I35301018TU Taşınabilir bilgisayar - Koyu Gri
Satıcı: Asber Teknoloji | 2 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 42999.00
Inspıron 3530 Por I7 1355U 16Gb 1Tb 15.6 Ubuntu I35301018tu Notebook
Satıcı: Ensarbilişim
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 47749.10
Inspiron 3530 I7-1355U 16Gb 1Tb Ssd 15.6 Fhd Touch Ubuntu I35301018tu
Satıcı: Ensarbilişim
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 47749.10
Dell Inspiron 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6 FHD Touch Ubuntu I35301018TU Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 50009
Dell Inspiron 3530 i7-1355U 16GB 1TB SSD 15.6 FHD Touch Ubuntu I35301018TU Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
9 49999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK