Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Nepal Bilişim
18.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 18399.00 Dell Latıtude 3420 N117L342014Emea-U İ5-1135G7 8Gb 256Gb Ssd 14\" UbuntuSatıcı: Arslan Bilgisayar
21.228,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 21238 Dell Lattitude 3420 N117L342014EMEA_U i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknostok
21.411,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 21411.68 Dell Latitude 3420 N012L342014EMEA-U-16-512 i5-1135G7 16 GB 512 GB 14" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: ESASHOP
21.864,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 21864.55 Dell Latitude 3420 Intel Core i5-1135G7 8GB 256GB SSD 14 FHD Ubuntu N012L342014EMEA_U Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Bypazar
21.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 22009 Dell Latitude 3420 I5-1135G7 8gb 256GB SSD 14 Fhd Ubuntu N117L342014EMEA_USatıcı: Rma Elektronik
22.050,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 22060 Dell Lattitude 3420 N117L342014EMEA_U i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
23.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 23829.00 Dell Lattitude 3420 I5-1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd 14" Fhd Freedos N117l342014emea_uSatıcı: BT TEKNOLOJİ
25.296,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 25296.24 Dell Latitude 3420 i5-1135G7 8GB 256GB SSD 14 FHD Ubuntu N117L342014EMEA_USatıcı: BT TEKNOLOJİ
26.091,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 26091.43 Dell Lattitude 3420 I5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" Fhd FreeDos N117L342014EMEA_USatıcı: Bt Teknoloji
26.312,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 26322.77