Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
59 dk önceki fiyat
1 31986.26 Dell Latitude 3440 N055L344014_U03 i7-1355U 16GB 1TBSSD 14" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT004Satıcı: Teknoraks
32.006,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 32006.07 Dell Latitude 3440 N055L344014-U03 i7-1355U 16GB 1TBSSD 14\" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar-CNT004 33.129,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 33139 Dell Latitude 3440 N055L344014_U03 Intel Core i7 1355U 14" 16 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS Laptop-ÇantaSatıcı: Teknoraks
34.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34099.00 Dell Latitude 3440 N055L344014_U03 I7-1355U 16GB 1tbssd 14" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
34.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 34609