Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP Laptop Fiyatları

Dell Latitude 3450 i7-1355U 16GB 512GB SSD 14 FHD Ubuntu N010L345014EMEA-VP-UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

33.844,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 33844.24
Dell Latitude 3450 I7-1355U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Ubuntu N010L345014EMEA-VP-UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

34.783,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 34783.47
Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP-UBU i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar | 1 yorum

34.873,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 34873.06
Dell Latı 3450 I7-1355U 16GB 512GB SSD 14"ubuntu N010L345014EMEA_VP_UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

35.298,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 35298.24
Dell Latitude 3450 N010l345014EMEA08 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ETDBilgisayar

37.599,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 37599.06
Latitude 3450 I7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 14 Fhd Ubuntu N010l345014emea-Vp-Ubu

Satıcı: Ensarbilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 40109.10
Latitude 3450 N010l345014emea08 I7-1355U 16Gb 512Ssd 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt009

Satıcı: Ensarbilişim

41.064,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 41064.10
DELL Latitude 3450 i7 1355U 16GB DDR5 512GB SSD 14'' IPS W11P Taşınabilir Bilgisayar & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

48.572,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 48572.64

Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP Laptop Temel Özellikleri

Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 322.2 mm
• Derinlik 219.4 mm
• Kalınlık 19.4 mm
• Ağırlık 1.50 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port USB 3.2 Gen 1 (5Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port Power Delivery 20Gbps
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 30FPS 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri ExpressCharge ExpressCharge Boost
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA-VP Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.