Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Latitude 3450 N010l345014EMEA i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
34.873,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 34873.06
Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA I7-1355U 16GB 512SSD 14" Fhd Freedso Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
35.298,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 35298.24
Dell Latitude 3450 N010L345014U i7-1355U 16GB 512SSD 14" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Ebrar Bilgisayar
35.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 35439.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK