Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Latitude 3450 N010l345014EMEA01 i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
43.586,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 43586.86
Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA01 I7-1355U 16GB 1tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002
Satıcı: Sner Teknoloji
44.063,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 44063.04
Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA01 I7-1355U 16GB 1tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
44.120,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 44120.64
Dell Latitude 3450 N010L345014UC i7-1355U 16GB 1TBSSD 14" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Ebrar Bilgisayar
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 44299.00
Latitude 3450 N010l345014emea01 I7-1355U 16Gb 1Tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt002
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 44884.10
Latitude 3450 N010L345014EMEA01 I7-1355U 16GB 1tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002 Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 46999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK