Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Latitude 3450 Intel Core I7 1355U 32GB Ddr5 1tb SSD 14" Fhd IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar WN012L54501408+ZETTAÇANTA - 32 GB - 1 TB
Satıcı: Per4mance
64.140,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 64140.98
Dell Latitude 3450 N010l345014EMEA04 i7-1355U 32 GB 1 TB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
64.511,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 64511.26
Dell Latitude 3450 N010L345014EMEA04 I7-1355U 32GB 1tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005
Satıcı: Sner Teknoloji
64.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 64799.04
Latitude 3450 N010L345014EMEA04 I7-1355U 32GB 1tbssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005 Satıcı: Sner Teknoloji
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 68999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK