Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techmarketim
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 24999.00 DELL 15.6 3520 N014L352015EMEA-U CORE i5-1135G7-8GB RAM-256G SSD-O/B UHD-FDOS 27.768,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27778 Dell Latitude 3520 N014L352015EMEA_U i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techmarketim
28.289,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 28289.05 Dell Latitude 3520 i5-1135G7 8GB 256GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N014L352015EMEA_USatıcı: onlinealisverisyap
31.453,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 31453.35 Dell Latitude 3520 Intel Core i5 1135G7 8GB 256GB SSD Ubuntu 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N014L352015EMEA_USatıcı: Bypazar | 5 yorum
84.061,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 84071