Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
29.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 29519.04 Dell Latitude 3540 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu N022L354015EMEA-VP-UBUSatıcı: TekDesa
30.669,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 30679 Dell Latitude 3540 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N022L354015EMEA-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
30.738,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 30738.24 Dell Latitude 3540 I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu N033L354015EMEA-AC-VP-UBU-16Satıcı: TekDesa
30.936,51 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 30946.51 Dell Latitude 3540 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N022L354015EMEA-VP-UBUSatıcı: EbrarBilgisayar
31.419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 31419.00 Dell Latitude 3540 N022L354015Emea-Vp-Ubu Intel Core i7 1355U 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
32.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 32609.00 Dell Latitude 3540 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N022L354015EMEA-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
32.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 32619 Dell Latitude 3540 N022l354015U i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
33.310,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 33310.53 Dell Latitude 3540 N022l354015U i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: atombilgisayar
33.804,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 33804.69 Dell Latitude 3540 N022l354015U i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: core-bilgisayar
34.688,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 34688.53 Dell Latıtude 3540 N022l354015emea_vp I7-1355U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Wın11 Pro NotebookSatıcı: PTD Bilişim
38.276,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 38276.37 Dell Latitude 3540 N022L354015Emea-Vp i7 1355U 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD Windows 11 Pro LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
38.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 38619.00 Dell Latitude 3540 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Windows 11 Pro N022L354015EMEA-VPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
38.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 38629