Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
25.074,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 25074.24 Dell Latitude 3540 N032L354015Emea-Ac-Vp-Ubu Intel Core i5 1335U 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: Magic Teknoloji
25.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 25499.99 Dell Latitude 3540 I5-1335U 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu N032L354015EMEA-AC-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
25.529,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 25539 Dell Latitude 3540 i5-1335U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N032L354015EMEA-AC-VP-UBUSatıcı: EbrarBilgisayar
25.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 25639.00 Dell Latitude 3540 i5-1335U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N032L354015EMEA-AC-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
26.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 26609