Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Latitude 3540 I5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Freefreedso Taşınabilir Bilgisayar N049l354015emea_adl_vp_ubu Hmf6
Satıcı: TEKDESA
38.199,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 38199.10
DELL Latitude 3540 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11P Taşınabilir Bilgisayar N049L354015U 008 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
38.828,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 38828.00
Dell Latitude 3540 N049L354015U I5-1235U 8gb Ram 512GB SSD Ubuntu 15.6 Inç Laptop - Notebook - Yok - 8 GB
Satıcı: Teknowith
39.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 39520.00
Dell Latitude 3540 I5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N049L354015U 008 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Zitek Bilişim
40.343,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 40343.00
Dell Latitude 3540 I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Ubuntu N049l354015u-16
Satıcı: TEKDESA
43.929,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 43929.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK