Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Latitude 3550 i5-1335U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N006L355015U Satıcı: LowellTeknoloji
38.873,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 38873.05
Dell Latitude 3550 N007L355015U Intel Core I5-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: teknogros | 1 yorum
39.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 39900.00
Dell Latitude 3550 i5-1335U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N006L355015U Satıcı: Lowell Teknoloji
40.933,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 40933.04
Dell Latitude 3550 I5-1335U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar N006L355015U - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Lowell Teknoloji
41.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 41099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK