Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arslan Bilgisayar
44.480,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 44490 Dell Latitude 5340 N017L534013U i7-1365U 16 GB 512 GB SSD 13.3" Ubuntu Dizüstü BilisayarSatıcı: azomik
47.250,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 47250.34 Dell Latitude 5340 N017L534013U i7-1365U 16 GB 512 GB SSD 13.3" Ubuntu Dizüstü BilisayarSatıcı: zentra
51.501,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 51501.37 Dell Latitude 5340 i7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 Ubuntu N017L534013USatıcı: onlinealisverisyap
53.495,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 53495.60 DELL NB LATITUDE 5340 N017L534013U i7-1365U 16GB 512G SSD 13.3 FHD vPRO UBUNTUSatıcı: zentra
56.903,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 56903.10