Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoMerkez
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 28999.00 Dell Latitude 5420 Cİ5-1135G7/8GB/256GB/14"/W10Pro N005L542014EMEA01 Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoMerkezim
31.813,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 31813.95 Dell Latitude 5420 N005L542014EMEA01 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
32.495,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 32495.58 Dell Latitude 5420 N005l542014emea01 İ5-1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd 14" Windows 10 Pro Notebook 33.499,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 33499.02 Dell Latitude 5420 N005L542014EMEA01 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: aycbilisim
33.782,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 33782.00 Dell Latitude 5420 N005L542014EMEA01 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" Windows 10 Pro NotebookSatıcı: SMALLMAN
34.610,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 34620.39 Dell Latitude 5420 N005l542014emea01 İ5-1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd 14" Windows 10 Pro NotebookSatıcı: BİLİŞİMSE
37.119,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 37119.87 Dell Latitude 5420 N005l542014emea01 I5-1135g7 8 Gb 256 Gb Ssd 14 Inc Windows 10 Pro Notebook TaşınabilirSatıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
37.783,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 37783.28 Dell Latitude 5420 N005L542014EMEA01 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 14" Windows 10 Pro NotebookSatıcı: TEKNOMEDA
38.694,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 38704.3 DELL Latitude 5420 N005L542014Emea01 İ5-1135G7 8 Gb 256 Gb Ssd 14 Inc Windows 10 Pro Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
38.829,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
10 38839.45 DELL LATITUDE 5420 N005L542014EMEA01 1135G7 8GB 256GB SSD 14'' FHD Win 10 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNOMEDA
39.517,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 39517.30