Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
31.095,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 31095.53 DELL LATITUDE NB i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 14" FreeDos N201L543014EMEA_U Zi700Satıcı: Zitek Bilişim
31.932,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 31932.50 Dell Latıtude Nb I5-1235U 8gb 512GB SSD 14" Ubuntu N201L543014EMEA_USatıcı: Zitek Bilişim
32.392,95 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 32402.95 Dell Latitude NB N201L543014Emea_U Zi700 i5 1235U 14" 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
33.263,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 33263.02 Dell Latıtude Nb I5-1235U 16 GB 512 GB SSD 14" Freedos N201L543014EMEA_U ZI700 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
33.264,84 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 33274.84 Dell Latitude NB N201L543014Emea_U Zi703 i5 1235U 14" 32 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
34.657,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 34657.97