Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vesmark
33.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 33199.05 Dell Latitude 5440 N013L544014U i5-1335U 16 GB 512 GB SSD 14.0" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: magic
34.422,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 34422.57 Dell Latitude 5440 N013L544014U i5-1335U 16 GB 512 GB SSD 14.0" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zentra
43.083,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 43083.56 DELL NB LATITUDE N013L544014U 5440 i5-1335U 16G 512G SSD 14.0 FHD UBUNTUSatıcı: Brannmoro
45.012,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 45012.05 Dell Nb Latıtude N013L544014U 5440 I5-1335U 16G 512G SSD 14.0 Fhd UbuntuSatıcı: Zentra
45.426,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 45436 DELL NB LATITUDE N013L544014U 5440 i5-1335U 16G 512G SSD 14.0 FHD UBUNTUSatıcı: zentra
45.828,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 45828.00