Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Dell Latitude 5450 N012L545014U Laptop Fiyatları

Dell 14" Latıtude 5450 N012L545014U Ultra 7 155U-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos

Satıcı: Ayaz Teknoloji

54.714,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 54714.53
Dell N012L545014U Latitude 5450 Ultra 7 155U 4.80 Ghz 16GB 512GB SSD 14.0" Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: AyazTeknoloji

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 54999.00
Dell Latitude 5450 N012L545014U Ultra 7 155U 16 GB 512 GB SSD 14" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

57.151,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 57151.25
Dell N012L545014U Latitude 5450 Ultra 7 155U 4.80 Ghz 16GB 512GB SSD 14.0" Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KURUMSALİT

57.490,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 57490.13
Latitude 5450 Ultra 7 155U 16Gb 512Gb Ssd 14'' Ubuntu N012l545014u K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

58.591,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 58591.10
Dell Latitude 5450 Ultra 7 155U 16Gb 512Gb Ssd 14'' Ubuntu N012l545014u K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

58.591,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 58591.10
Dell 14" Latıtude 5450 N012L545014U Ultra 7 155U-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos

Satıcı: KUANTUMSANAL

59.041,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 59041.55
Dell Latitude 5450 Ultra 7 155U 16GB 512GB SSD 14'' Ubuntu N012L545014U K1

Satıcı: KUANTUM

60.384,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 60384.66
Dell Latitude 5450 Ultra 7 155U 16GB 512GB SSD 14'' Windows 11 Pro N012L545014U K10

Satıcı: KUANTUM

63.465,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 63465.51

Dell Latitude 5450 N012L545014U Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Latitude 5450 N012L545014U Laptop Temel Özellikleri

Dell Latitude 5450 N012L545014U Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 322.2 mm
• Derinlik 219.4 mm
• Kalınlık 19.4 mm
• Ağırlık 1.50 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Power Delivery Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri FHD 1080p HDR RGB+IR 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri ExpressCharge ExpressCharge Boost
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.95 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Deep Learning Boost OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing X-cores 4

Dell Latitude 5450 N012L545014U Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.