Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: POSNEX
25.514,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 25514.50 Dell Latitude 5520 N006L552015EMEA_U i5-1145G7 16 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zekicocuk
27.742,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 27742.23 Dell Latitude 5520 İ5-1145G7 Vpro 16Gb 256Gb Ssd 15.6 Fhd Ubuntu Notebook 28.067,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28067.02 Dell Latitude 5520 i5-1145G7 vPro 16GB 256GB SSD 15.6 FHD Ubuntu N006L552015EMEA_U NotebookSatıcı: SMALLMAN
29.163,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 29173.7 DELL Latitude 5520 İ5-1145G7 Vpro 16Gb 256Gb Ssd 15.6 Inc Fhd Ubuntu N006L552015Emea_U Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
31.668,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31678.95 Dell Latitude 5520 N006l552015emea_u I5 1145G7 Vpro 16Gb 256Gb Ssd 15.6 Full Hd Free Dos Ethernet TaSatıcı: SNDavm
32.482,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32482.41 DELL LATITUDE 5520 N006L552015EMEA_U i5 1145G7 vPro 16GB 256GB SSD 15.6 Full HD Free Dos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: SNDavm
34.013,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
7 34013.00