Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ucuz Sepet
39.024,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
1 39024.81 Dell Latıtude 5530 İ5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6'' Ubuntu N211l5530ema_uSatıcı: Bizedebak
39.598,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
2 39598.56 N211L5530EMA_U LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" UBUNTUSatıcı: UZMANLARPC
39.710,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 39710.88 DELL NB LATITUDE N211L5530MLK15U 5530 i5-1235U 16G 512G SSD 15.6 FHD UBUNTUSatıcı: zentra
43.803,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 43803.93 DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6\" UBUNTU N211L5530EMA-USatıcı: HIZLI STOK
44.182,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 44192