Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gokkusagibilgisayar
34.085,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 34085.41 Dell Latitude 5530 N212L553015EMEA_U i7-1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: unitech
36.871,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 36871.12 DELL LATITUDE 5530 i7-1265U 16GB 512GB SSD 15.6" UBUNTU N212L553015EMEA_USatıcı: Uzmanlarpc
37.033,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 37033.71 Dell Latitude 5530 I7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Ubuntu N212L553015EMEA-USatıcı: gokkusagibilgisayar
37.119,50 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 37129.5 Dell Latitude 5530 İntel Core i7 1255U 16GB 512GB SSD Ubuntu 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N213L553014EMEAU06Satıcı: Weblegelsin
47.599,49 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 47609.49