Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: yasincomputer
36.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 36900.00 Dell Latitude 5530 N212L553015EMEA_W i7-1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Vesmark
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 42499.00 Dell Latitude 5530 Intel Core i7 1255U 16 GB 512 GB SSD Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N212L553015EMEA_WSatıcı: Meva Bilişim
42.890,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 42900 Dell Latitude 5530 N212L553015EMEA_W i7-1255U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: magic
42.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 42899.99 DELL Latitude 5530 N212L553015EMEA_W Intel Core i7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Windows 10 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Vesmark
43.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 43699.00 Dell Latitude 5530 I7-1255U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd N212L553015EMEA_W Windows 11 Pro NotebookSatıcı: Business Partner
49.756,42 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 49766.42 Dell Latitude 5530 İ7-1255U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd N212l553015emea_w Windows 11 Pro NotebookSatıcı: NusratBilişim
68.251,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
7 68251.46