Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Dell Latitude 5550 (32GB/2TB/DOS) Laptop Fiyatları

Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U N007L555015EMEA-013 32GB 2tb Intel Arc Freedos 15.6" Full Hd Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Elimar

69.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 69349.05
Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U N007L555015EMEA-013 32GB 2tb Intel Arc Freedos 15.6" Full Hd Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

72.933,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 72933.30
Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U N007L555015EMEA-013 32GB 2tb Intel Arc Freedos 15.6" Full Hd Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 72999.00
Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U N007l555015emea-013 32Gb 2Tb Intel Arc Freedos 15.6" Full Hd Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Elimar

72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 72999.00
Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 15.6'' Fhd Fdos Dizüstü Bilgisayar & Per4 Çanta

Satıcı: Per4mance

82.021,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 82021.70
Dell Latitude 5550 Core Ultra 5 125U Notebook 32GB RAM 2TB SSD 15.6" FHD FreeDOS + Per4 Çanta N007L555015UP319

Satıcı: Per4mance

85.886,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 85886.60
Dell Latitude 5550 Ultra 5 125U 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 15.6'' Fhd Fdos Dizüstü Bilgisayar & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

86.919,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 86919.13
DELL Latitude 5550 Ultra 5 125U 32GB DDR5 2TB SSD 15.6'' FHD FDOS Dizüstü Bilgisayar & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

89.627,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 89627.64

Dell Latitude 5550 (32GB/2TB/DOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Latitude 5550 (32GB/2TB/DOS) Laptop Temel Özellikleri

Dell Latitude 5550 (32GB/2TB/DOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.8 mm
• Derinlik 233.3 mm
• Kalınlık 22.8 mm
• Ağırlık 1.62 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 125U
• İşlemci Temel Frekans 1.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.60 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 2.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Power Delivery Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri FHD 1080p HDR RGB+IR 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri ExpressCharge ExpressCharge Boost
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.85 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding 7 Adet X Çekirdeği

Dell Latitude 5550 (32GB/2TB/DOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.