Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
48.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 48109.00 Dell Latitude 7340 i5-1335U 16GB 256GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N034L734013USatıcı: EbrarBilgisayar
48.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 48369.00 Dell Latitude 7340 N034L734013U Intel Core i5 1335U 13.3" 16 GB RAM 256 GB SSD FHD Ubuntu NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 50199.00 Dell Latitude 7340 i5-1335U 16GB 256GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N034L734013USatıcı: Ebrar Bilgisayar
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 50209 Dell Latitude 7340 I5-1335U 16GB 256GB SSD 13.3 Fhd Ubuntu N034L734013USatıcı: Ebrar Bilgisayar
50.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 50209