Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
56.207,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 56207.04 Dell Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N043L734013EMEA_VP_UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
56.610,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 56610.24 Dell Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N043L734013EMEA_VP_UBUSatıcı: EbrarBilgisayar
57.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 57879.00 Dell Latitude 7340 N043L734013EMEA_VP_UBU i7-1365U 16 GB 512 GB SSD 13.3" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
58.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 58159.00 Dell Latitude 7340 N043L734013U Intel Core i7 1365U 13.3" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD Ubuntu NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
59.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 59639.00 Dell Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N043L734013USatıcı: Ebrar Bilgisayar
59.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 59649 Dell Latitude 7340 N043L734013Emea_Vp_Ubu Intel Core i7 1365U 13.3" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
60.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 60069.00 Dell Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 FHD Ubuntu N043L734013EMEA_VP_UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
60.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 60079 Dell Latitude 7340 I7-1365U 16GB 512GB SSD 13.3 Fhd Ubuntu N043L734013EMEA_VP_UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
60.069,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 60079 Dell Latitude 7340 N043L734013EMEA_VP_UBU i7-1365U 16 GB 512 GB SSD 13.3" Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: azomik
64.920,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 64920.13