Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: yasincomputer
42.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 42000.00 Dell Latitude 7440 N008L744014EMEA-VP i5-1335U 16 GB 512 GB SSD 14" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: vstech
42.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 42500.00 Dell Latitude 7440 i5-1335U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu N008L744014EMEA-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
47.115,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 47115.84 Dell Latitude 7440 i5-1335U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro N008L744014EMEA-VPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
52.367,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 52367.04 Dell Latitude 7440 I5-1335U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro N008L744014EMEA-VPSatıcı: TekDesa
52.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 52809 Dell Latitude 7440 N008L744014EMEA-VP i5-1335U 16 GB 512 GB SSD 14" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
53.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 53569.00 Dell Latitude 7440 N008L744014Emea-Vp Intel Core i5-1335U 14" 16 GB RAM 512 GB SSD Fhd+ W11 Pro NotebookSatıcı: Ebrar Bilgisayar
55.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 55559.00 Dell Latitude 7440 i5-1335U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro N008L744014EMEA-VPSatıcı: Ebrar Bilgisayar
55.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 55569