Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
61.467,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 61467.84 Dell Latitude 7640 i7-1365U 16GB 512GB SSD 16 FHD Ubuntu N009L764016USatıcı: EbrarBilgisayar
62.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 62839.00 Dell Latitude 7640 N009L764016U i7-1365U 16 GB 512 GB SSD 16" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
63.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 63399.00 Dell Latitude 7640 N009L764016U Intel Core i7 1365U 16" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
65.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 65209.00 Dell Latitude 7640 i7-1365U 16GB 512GB SSD 16 FHD Ubuntu N009L764016USatıcı: Ebrar Bilgisayar
65.209,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 65219 Dell Latitude 7640 I7-1365U 16GB 512GB SSD 16 Fhd Ubuntu N009L764016USatıcı: Ebrar Bilgisayar
65.209,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 65219 DELL NB LATITUDE 7640 N009L764016U i7-1365U 16GB 512GB SSD 16.0 FHD IPS UBUNTUSatıcı: Brannmoro
72.538,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 72538.29