Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KuantumSanal
61.356,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 61356.53 Dell Precision M3570 Xctop3570emea-Vp İ7-1265U 8Gb 512Ssd T550 15.6" Fullhd W10p Tasinabilir Is IstasyonuSatıcı: Teknoraks
61.339,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 61339.22 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP i7-1265U 8 GB 512 GB SSD T550 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
61.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 61499.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP i7-1265U 8GB 512SSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
62.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 62199.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP i7-1265U 8GB 512SSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
64.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 64099.00 Dell Precision M3570 Xctop3570Emea_Vp i7 1265U 15.6" vPro 8 GB RAM 512 GB SSD 4 GB Quadro T550 W11Pro LaptopSatıcı: Kuantum Sanal
64.356,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 64356.53 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA VP Intel Core i7 1265U 8 GB 512 SSD T550 Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
65.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 65109