Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
50 dk önceki fiyat
1 63597.14 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP02 i7-1265U 8GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
64.336,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 64346 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP02 i7-1265U 8GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
64.415,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 64415.04 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP02 i7-1265U 8GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
65.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 65099.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP02 i7-1265U 8 GB 1 TB SSD+512 GB T550 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
66.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 66099.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA VP02 Intel Core i7 1265U 8 GB 512 SSD 1 TB SSD T550 Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
68.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 68809