Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
64.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 64199.00 Dell Precision M3570 Xctop3570emea-Vp05 İ7-1265U 16Gb 512Ssd+1Tbssd T550 15.6" Fullhd W10p Tasinabilir Is Istasyonu 64.632,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 64632.03 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP05 i7-1265U 16GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
65.394,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 65404 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP05 i7-1265U 16 GB 1 TB SSD+512 GB T550 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
65.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 65599.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP05 i7-1265U 16GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 66199.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA VP05 Intel Core i7 1265U 16 GB 512 SSD 1 TB SSD T550 Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
69.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 69209