Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
66.984,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 66984.02 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP08 i7-1265U 32GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6\" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
67.798,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 67808 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP08 i7-1265U 32 GB 1 TB SSD+512 GB T550 15.6" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
68.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 68099.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP08 i7-1265U 32GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
68.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 68599.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA-VP08 i7-1265U 32GB 512SSD+1TBSSD T550 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 69999.00 Dell Precision M3570 XCTOP3570EMEA VP08 Intel Core i7 1265U 32 GB 512 SSD 1 TB SSD T550 Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks | 1 yorum
71.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 71809