Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
120.957,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 120957.54 Dell Precision M5770 Xctop5770emea-Vp1 İ7-12800H 16Gb 512Ssd A2000 17" Fullhd+ W10p Tasinabilir Is IstasyonuSatıcı: Teknoraks
122.020,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 122020.82 Dell Precision M5770 Xctop5770Emea-Vp1 Intel Core i7-12800H 17" 16 GB RAM 512 GB SSD A2000 Fhd+ W10 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
126.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 126199.00 Dell Precision M5770 XCTOP5770EMEA-VP1 I7-12800H 16GB 512SSD A2000 17" Fullhd+ W10P Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
128.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 128109 Dell Precision M5770 XCTOP5770EMEA_VP-1 i7-12800H 16 GB 512 GB SSD A2000 17" W10P FHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: KuantumSanal
136.975,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 136975.38 Dell Precision M5770 I7-12800H 16GB 512SSD 8gb Rtx A2000 17 Windows 10 Pro XCTOP5770EMEA_VP-1Satıcı: Kuantum
138.475,38 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 138485.38