Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
197.284,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
1 197284.86 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A6 i9-13950HX 64GB 512SSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonu 197.628,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 197638 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A6 i9-13950HX 64GB 512SSD A5000 16 FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
203.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 203799.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A6 i9-13950HX 64GB 512SSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
204.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 204999.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A6 i9-13950HX 64 GB 512 GB SSD 16 GB A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
209.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 209799.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A6 I9-13950HX 64GB 512SSD A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
213.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 213209